osmanliserbetikiralama.com bir Hatıra Organizasyon® kuruluşudur.

2001 yılında yeni iletişim aracı olarak kullanılan internet üzerinden sizlere ulaşan Hatıra Organizasyon, müşterilerine Düğün, Sünnet Düğünü Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Açılış Organizasyonu, Kına Gecesi Organizasyonu, Nişan, Dini Düğün Organizasyonu, İslami Kına Organizasyonu vb. hizmetleri vermek ilkesiyle yola çıkmıştır.

Hatıra Organizasyon geçen 17 yıllık süreçte İstanbul başta olmak üzere yakın şehirlerde bu işi en iyi yapan firmalardan biri olmayı başarmıştır. İşinde uzman kadromuz ile bundan sonrada en iyi olma iddiamızı sürdürüyoruz.

 

 “İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”

Düğün, Sünnet Düğünü Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Açılış Organizasyonu, Kına Gecesi Organizasyonu, Nişan, Dini Düğün Organizasyonu, İslami Kına Organizasyonları ve birçok alanda ihtiyaç duyulduğunda Sıfır Sorun İlkesi ile çalışmaya devam ediyoruz bu konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz.

 

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”

  Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın bu işte çeşitli birçok sorunla karşılaşıyor. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzdende organizasyon hizmetleri  verirken bahaneler değil çözümler üretiyoruz.

 

Elbette Hatıra Organizasyon‘u farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden farklı olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

 

Hafızalarda kalan en güzel hatıralar için

Hatıra Organizasyon®